Vítej!
Ať jsi jsi kdo jsi, pokud zanecháš komentář, okamžitě se staneš mým nejoblíbenějším návštěvníkem. :D

III.

19. října 2017 v 13:48 | Möhre |  Cigaretové zpovědi
Tak jo, zase jsem klidná. Stále zmatená sama sebou, ale klidná. Občas přemýšlím nad tím, jestli sama sebe někdy pochopím. Někteří se mi snaží vnutit, že mé změny nálad souvisí s krámama, ale vážně, tenhle svůj náladový cyklus pozoruju už dvacet let a žádný řád v tom nebyl i před tím, než jsem začala menstruovat.


*Eargasm*

Momentálně mám náladu dobrou, proto jsem se rozhodla sem zase něco napsat. Nelíbí se mi, že zatím vše co jsem tu napsala bylo přespříliš negativní. Ale s tchýní je opět vše v klidu, můj vyvolený je v práci a já mám chvilku pro sebe. Cítím, že tohle bude ideálně strávené odpoledne. Oběd se vaří a žádná práce přede mnou. Myslím že večer by tady mohla být další kapitola povídky. V hlavě se mi zrodil geniální nápad na další povídku, ale tentokrát ze smyšleného světa, už žádné další fanfikce. Mám pocit že na ně už jsem moc stará. Když opomeneme to, že nejsem schopná vyrovnat se s faktem, že už nikdy nebudu -náct, jsou to jen samá pozitiva.
A udělala jsem dobrý skutek. Včera večer. Těžko říct jaká je hranice mezi blbostí a čistým svědomím, takže tomu budu říkat 'dobrý skutek', a ne 'jsem idiot'. Byli jsme včera s mým milovaným v hladovém okně, jelikož razíme zdravý životní styl, dali jsme si pivko a hamburger. Dělá tam taková fajná paní, co se na nás vždycky tak hezky usmívá tím stylem, že věří naší mladé lásce (což takových moc lidí nepotkávám, takže ji mám ráda). No a když jsme venku o pár paneláků dál dojedli, ani nevím jak jsme k tomu došli, ale zjistili jsme, že nám ta sympatická paní vydala o 50 víc než měla. Tak jsme se jako hodné duše vrátili a dali jí je zpátky. Děkovala a myslím, že teď už na nás nikdy nezapomene, protože na světě není moc blbců, kteří vracejí peníze. Asi tohle celé zní jako blbost, ale mám z toho opravdu radost. Mám čisté svědomí a navíc žiju s pocitem, že jsem někomu udělala radost a zpříjemnila uzávěrku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama